Otrdiena, 16. aprīlis   Šī ir funkcionējoša termini.lza.lv versija. Apmeklējiet arī Latvijas Nacionālo terminoloģijas portālu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


APAKŠKOMISIJAS

Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisija

28.02.2005

LZA TK Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisija apstiprināta 08.11.2011.

  1. Inta Virbule (priekšsēdētāja) — LNB Bibliogrāfijas institūta Datu un zināšanu pārvaldības nodaļa. E-pasts: inta.virbule@lnb.lv
  2. Inese Kazāka (sekretāre) — LNB Attīstības departamenta Bibliotēku attīstības centrs. E-pasts: inese.kazaka@lnb.lv
  3. Inese Auziņa-Smita — Lielbritānijas Latviešu dokumentācijas centrs un arhīvs. E-pasts: i.a.smith@lboro.ac.uk
  4. Anita Goldberga — LNB Bibliogrāfijas institūts. E-pasts: anita.goldberga@lnb.lv
  5. Inta Kriškāne — LU Akadēmiskā bibliotēka. E-pasts: inta.kriskane@lu.lv
  6. Aldis Lauzis — valodas konsultants. E-pasts: lauzis@gmail.com
  7. Guna Linkeviča — LNB Bibliogrāfijas institūta Krājuma veidošanas nodaļa. E-pasts: guna.linkevica@lnb.lv
  8. Baiba Mūze — SIA «Tieto Latvia». E-pasts: baiba.muze@tieto.com
  9. Daina Pakalna — LU SZF Informācijas un bibliotēku studiju nodaļa. Tālr. 26790847. E-pasts: daina.pakalna@lu.lv
  10. Anita Rašmane — LNB Bibliogrāfijas institūta Datu un zināšanu pārvaldības nodaļa. E-pasts: anita.rasmane@lnb.lv
  11. Māra Jēkabsone — LNB Attīstības departamenta Bibliotēku attīstības centrs. E-pasts: mara.jekabsone@lnb.lv
  12. Gatis Karlsons — Latvijas Nacionālais arhīvs. E-pasts: gatis.karlsons@arhivi.gov.lv
  13. Valdis Rūsiņš — Ārlietu ministrijas Dokumentācijas pārvaldības departaments. E-pasts: valdis.rusins@mfa.gov.lv
  14. Sarmīte Šāvēja — Latvijas Arhīvistu biedrība. E-pasts: sarmite.saveja@gmail.com
  15. Ilze Bane-Grīga — Latvijas Nacionālais arhīvs. E-pasts: ilzebane@gmail.com
  16. Simona Cavro — Latvijas Nacionālais arhīvs. E-pasts: simona.cavro@arhivi.gov.lv

 Populārākie raksti
LZA TK protokols Nr. 5/1143 (05.06.2018)
Kā saīsināt apzīmējumu «veselības zinātņu maģistrs»?
LZA TK protokols Nr. 6/1137 (07.11.2017)
«Tūrisma un viesmīlības terminu skaidrojošās vārdnīcas» atbalstītāji
LZA TK protokols Nr. 3/1134 (11.04.2017)
LZA TK protokols Nr. 1/1139 (09.01.2018)
Spēkratu terminoloģijas apakškomisija
LZA TK protokols Nr. 4/1135 (13.06.2017)
LZA TK protokols Nr. 4/1142 (10.04.2018)
LZA TK protokols Nr. 5/1136 (26.09.2017)